Planet Software
Mapa webu
Kontakt

 

 

 

Domovská stránka/Copyright

PODMIENKY PRE POUŽITIE A PRÁVNE INFORMÁCIE
 
 
1. Informácie a výnimky.
Pavol NEMEC a Tomáš "Talajčiak" SLABEJ (ďalej len "Autori") vynaložili všetko úsilie, aby informácie na týchto stránkach boli správne a aktuálne. Chyby sa však nedajú vylúčiť. Preto používateľ by si mal podstatné informácie overiť priamo u autorov. Títo nebudú zodpovední za priame alebo nepriame škody vzniknuté použitím týchto informácií. Týmto nie sú dotknuté práva čitateľov, stanovené príslušnými zákonmi.
2. Informácie obsiahnuté na odkazovaných Web serveroch.
Autori nekontrolujú obsah serverov, na ktoré sú vytvorené odkazy. Riziko prezerania a využívania týchto serverov je plne na používateľovi.
3. Údaje.
Všetky údaje obsiahnuté na týchto stránkach a získané ich prostredníctvom nebudú považované za dôverné a môžu byť použité autormi za účelom vývoja, obchodu alebo marketingu.
Neumiestňujte odkazy na tieto stránky z nelegálnych, urážlivých, pornografických, provokačných alebo škandalóznych údajov, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť používateľov týchto stránok.
4. Copyright.
Autori autorizujú použitie, reprodukciu a distribúciu obsahu, informácií a obrázkov z týchto stránok za predpokladu, že na všetkých reprodukciách bude uvedené:
 

'© Pavol NEMEC & Tomáš "Talajčiak" SLABEJ'

Autorské práva ostatných subjektov tým nie sú dotknuté.

5. Ďalšie informácie.
 

Podrobnejšie informácie môžete získať na:
...:: Dvorníky - obecné web stránky ::...
 

 
© Pavol NEMEC & Tomáš "Talajčiak" SLABEJ
 
  Vytlačiť stránku  Zaslať e-mail © Dvorníky 2004  
 
Zaujímavé odkazy:

 

   Názor na stránky Domovská stránka Pridať do obľúbených
Podmienky pre použitie a právne informácie Copyright