Planet Software
Mapa webu
Kontakt

 

 

Domovská stránka

Vážení priatelia !
Vítame vás na stránkach obce Dvorníky (okres Krupina, VÚC Banská Bystrica, Slovenská republika).
 
Veríme, že pravidelne sledujete naše stránky, prinášajú informácie o obci, jej histórii, športových podujatiach, možnostiach ubytovania a agroturistiky. Pripomienky a podnety zasielajte na e-mailovú adresu info@dvorniky.com .

 

Aktuálne: Seniorátne stretnutie evanjelických detí a konfirmandov
8.3.2008; Anna Murínová

V našom Ev.a.v. cirkevnom zbore Hontianske Tesáre-Dvorníky sa 8. marca 2008 konalo seniorátne stretnutie evanjelických detí a konfirmandov. 250 účastníkov stretnutia sa najprv stretlo v tesárskom chráme Božom, kde ich privítal vzn. b. senior HS Miroslav Dubek a domáca sestra farárka Marta Pohanková.

Dlhý zástup detí sa potom presunul do kultúrneho domu. Tam ich čakalo plno aktivít. Najprv to bola prednáška s ústrednou témou stretnutia: "Chráň si svoje srdce" pre všetkých účastníkov. Tí sa neskôr rozdelili do dvoch skupín. Jednu skupinu tvorili konfirmandi a mali osobitný program. Druhú skupinu tvorili menšie deti s programom plným hier a súťaží.

Celodenné podujatie, ktoré prežili deti v prítomnosti Pána Ježiša im spríjemňovalo vystúpenie speváckeho súboru Ďatelinky z Dudiniec. O hladné brušká detí sa postarali ženy z nášho dvornicko-tesárskeho cirkevného zboru. Všetkým, ktorí sa podieľali na zdarnom podujatí hontianskeho seniorátu, patrí vrelé poďakovanie.

Prezrite si fotogalériu venovanú tejto udalosti !

--> fotogaléria -->>

 

Inzercia - krátkodobý alebo dlhodobý prenájom rodinného domu v obci Dvorníky


(zväčši foto klepnutím -->)

Ponúkame na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom rodinný dom v obci Dvorníky.

Obec Dvorníky je vzdialená 5 km od kúpeľného mesta Dudince na juhu stredného Slovenska. Dom sa nachádza v strede obce s výbornou dostupnosťou. Poloha ho predurčuje na chatu alebo stále bývanie pre romantikov, alebo ľudí so vzťahom k prírode a pokoju. Nachádzajú sa v ňom 2 izby, sprchovací kút, špajza, suchá toaleta. Murivo je kameň a tehla. Strecha je pokrytá škridľou.

Na dvore je letná kuchyňa s udiarňou; veľké orechy poskytujú príjemný chládok pre posedenie počas letných dní. Priľahlý uzavretý oplotený pozemok má rozlohu 660 m2. Všetky stavby sú v dobrom technickom stave, parkovanie v garáži alebo vo dvore je samozrejmosťou.

Podmienky prenájmu a cenu za prenájom nehnuteľnosti dohodneme individuálne. Podrobné informácie o obci nájdete na webovských stránkach www.dvorniky.com . Ako korešpondenčný kontakt použite adresu info@dvorniky.com . Nie sme RK.

 

SLÁVNOSTNÉ SLUŽBY BOŽIE pri príležitosti 200. výročia narodenia KAROLA BRAXATORISA
3.6.2007

V našom Ev.a.v. cirkevnom zbore Hontianske Tesáre - Dvorníky sa 3.6.2007 v chráme Božom uskutočnili SLÁVNOSTNÉ SLUŽBY BOŽIE pri príležitosti 200.výročia narodenia KAROLA BRAXATORISA - evanjelického kňaza, prekladateľa, cirkevného spisovateľa, brata Andreja Sládkoviča. Slávnostným kazateľom bol Dp. Mgr. Miloš Klátik PhD. generálny biskup ECAV na Slovensku (www.ecav.sk) a pri hrobe Karola Braxatorisa sa pomodlil vzn. b. senior HS Mgr. Miroslav Dubek. Prezrite si fotogalériu venovanú tejto udalosti !

--> fotogaléria -->>

 

Podporte náš projekt !

Náš projekt www.dvorniky.com môžete aj vy podporiť zaslaním finančnej čiastky na účet banky ČSOB, a.s., číslo účtu: 4002278047/7500 . Ďakujeme.

************************************

Support our activities !

Our project www.dvorniky.com can be supported by you. You can send money to our account ČSOB, a.s., IBAN/code: SK38 7500 0000 0040 0227 8047 . Thanks.

Typ: Fotogalérie
Hubárska sezóna 2007 vo Dvorníkoch: 7.6.2007  
Diskusné fórum  
Športové fotogalérie  
Aktuálne - oznam

 
  Vytlačiť stránku  Zaslať e-mail © Dvorníky 2004  
 
Zaujímavé odkazy:

 

   Názor na stránky Domovská stránka Pridať do obľúbených
Podmienky pre použitie a právne informácie Copyright